Partnerzy biznesowi

Witaj w bibliotece Terra Group

 

To miejsce, w którym szybko, łatwo i nieodpłatnie znajdziesz wszystkie niezbędne w swojej pracy materiały. Już teraz możesz swobodnie poruszać się pomiędzy katalogami z najistotniejszymi i aktualnymi danymi: prezentacjami, ulotkami, kartami technicznymi oraz fotografiami produktów naszych marek.

 

Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do kompletnej bazy. W Strefie Dla Dystrybutora zawarliśmy bezpłatną i bogatą bazę danych, obejmującą dodatkowo cenniki, karty produktowe i wiele innych.

 

Jako Architekt będziesz mógł ponadto korzystać m.in. z katalogu plików DWG i PNG.

 

Przedstawicielom Mediów oferujemy nielimitowany dostęp do takich danych jak fotografie, prezentacje, katalogi.

 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatymi zbiorami naszej biblioteki.

 

Przyłącz się do nas!

Wypełnij formularz partnerski

 

 

 

pobierz formularz

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 

Jesteśmy świadomi tego, jak wielki wpływ na kształtowanie poczucia piękna i podejmowanie decyzji przez konsumentów mają Architekci, Projektanci i Dekoratorzy.
To Ty, pracując z Klientem na co dzień, poznajesz jego potrzeby i oczekiwania. To Ty jesteś liderem opinii i źródłem wiedzy o oryginalnych i ciekawych trendach wzorniczych.

  • Ponad 2 tys. modeli donic uznanych europejskich producentów, takich jak Elho, Slide, Teraplast, dostępnych w stałej ofercie.
  • Atrakcyjny system prowizyjny i program lojalnościowy, z którym zwiększysz swoje zyski, a jednocześnie ograniczysz wydatki.
  • Niezbędne do pracy materiały: najbardziej aktualne katalogi, wzorniki materiałów oraz sample produktów.
  • Stały i bezpłatny dostęp do bogatej platformy z niezbędnymi narzędziami do projektowania: modelami dwg, 3ds, png, kartami produktowymi oraz bazą foto.
  • Profesjonalne wsparcie indywidualnego doradcy, który dołoży wszelkich starań, by najlepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

 
 

Pobierz Program Partnerski!
icon Program Partnerski
dla Architektów