Kontakt

Napisz...

Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na każde Państwa pytanie.

Nasi konsultanci pracują codziennie od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 16.00

INFOLINIA: +48 68 455 62 69

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Julita Sobczyk

Julita Sobczyk

dolnośląskie, śląskie, opolskie

+48 695 066 666

julita.sobczyk@terra-pl.eu

Magdalena Koleina

Magdalena Koleina

zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

+48 603 105 555

magdalena.koleina@terra-pl.eu

Agnieszka Chrzuszcz-Piotrowska

Agnieszka Chrzuszcz-Piotrowska

łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie

+48 605 065 555

a.chrzuszcz-piotrowska@terra-pl.eu

Katarzyna Wojciechowska

Katarzyna Wojciechowska

kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie

+48 667 107 777

katarzyna.wojciechowska@terra-pl.eu

Marta Antos-Steć

Marta Antos-Steć

Mobilny Opiekun Klienta

+48 697 000 505

marta.antos@terra-pl.eu

Iwo Sznajder

Iwo Sznajder

Mobilny Opiekun Klienta

+48 509 740 475

iwo.sznajder@terra-pl.eu

Aleksandra Brosławska

Aleksandra Brosławska

opiekun Klienta francuskojęzycznego

+48 691 210 222

aleksandra.broslawska@terra-pl.eu

Małgorzata Moskwik

Małgorzata Moskwik

opiekun Klienta angielsko- i rosyjskojęzycznego

+48 513 041 847

malgorzata.moskwik@terra-pl.eu

Adam Kisza

Adam Kisza

Česká republika, Slovensko

+48 667 000 202

adam.kisza@terra-cz.eu

Skorzystaj z formularza, skontaktuj się z nami via e-mail!

">Wyświetl większą mapę
Zielona Góra
Terra Group
Alpha Business Center
ul. Wrocławska 17b
65-427 Zielona Góra
T. +48 68 414 55 54
F. +48 68 414 55 54
E. info@terra-pl.eu
Wyświetl większą mapę
Gubin
Terra Group
ul. Piastowska 4
66-620 Gubin
T. +48 68 455 62 69
F. +48 68 414 55 54
E. info@terra-pl.eu
Wyświetl większą mapę
Berlin
Terra Group
Mahlsdorfer Straße 61B
15366 Hoppegarten bei Berlin
T. +49 (0) 30.12 07 46 90
F. +49 (0) 30.34 66 29 58
E. info@terra-de.eu